Meža dzēšanas inventārs

ermak25Šī ugunsdzēšanas mugursoma paredzēta, lai dzēstu mazus ugunsgrēkus, degošus pamežus un kā ugunsgrēka likvidācijas patruļu aprīkojums vai mežistrādes laikā dedzinot krūmājus un zarus. Šis ir piemērots aprīkojums ugunsdzēsības cisternām, bezceļu transportam veicot mežu apsekošanu sausos mēnešos vai kā profilakses aprīkojums kombainiem ražas laikā.
Ugunsdzēšanas mugursoma ERMAK 25 ir projektēta un ražota bez kompromisiem. Dubultas darbības rokas sūknis ar virsmas apdari nodrošina ļoti vieglu gaitu. Šis rokas sūknis beidzas ar regulējamas plūsmas metāla uzgali. Divu slāņu 3D dizaina ar izturīgu ūdens necaurlaidīgu ārējo slāni sarkanā vai dzeltenā krāsā. Iekšējais slānis veidots no auduma pārklātu ar PVC. Dubultais mīkstais muguras paliknis nodrošina komfortu un aizsargā jūsu muguru no aukstā ūdens. Ērtā Sakabes sistēma nodrošina komfortu un piedāvā plašu uzstādījumu diapazonu jūsu mugurām. Sakabes sistēma sastāv no pilnībā regulējamām platām plecu, vidukļa un krūšu rajona siksnām. Lielais vāciņš nodrošina vieglu ūdens uzpildīšanu, nenoņemot to. Vāciņš ir piestiprināts pie mugursomas. Lielais plastmasas rokturis nodrošina vieglu apiešanos ar uzpildītu mugursomu. Liela uzglabāšanas kabata ar aizdari paredzēta rokas sūknim vai citiem instrumentiem.

Pamata tehniskie parametri

Izmēri 680x470x140 mm
Svars 2,4 kg
Plūsmas ātrums 3,7 l/min
Tvertnes ietilpība 25 l
Izsmidzināšanas attālums pilna plūsma – 8,5 m
Izsmidzināšanas attālums miglas plūsma – 4,0 m
Šļūtenes garums 1 m

Sastāvs, konstrukcija un atsevišķas sastāvdaļas

ermak25.sastavs
1. Ārējais aizsargslānis sastāv no ūdensnecaurlaidīga auduma ar komfortablu sakabes sistēmu.
2. Iekšējais slānis no 100% PES pārklātu ar PVC no abām pusēm.
3. Dubultas darbības rokas sūknis ar integrētu rokturi. Sūknis beidzas ar regulējamas plūsmas metāla uzgali. Metāla sūknis ir ar “anodētu” virmsas apdari.
4. Augstas kvalitātes spiediena šļūtene ar diviem nerūsējošā tērauda savienojumiem.
5. Lielas vāciņš, piestiprināts pie mugursomas.